Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Распределение средств Стабилизационного фонда, направляемых для предоставления государственной финансовой поддержки для создания оптовых рынков сельскохозяйственной продукции

Министерство аграрной политики
Приказ от 17.12.2010 № 836

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 грудня 2010 року N 836

Про внесення змін до Розподілу коштів Стабілізаційного фонду, що спрямовуються для надання державної фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції

У зв'язку з виробничою необхідністю наказую:

1. Розподіл коштів Стабілізаційного фонду, що спрямовуються для надання державної фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції (далі - Розподіл бюджетних коштів), затверджений наказом Мінагрополітики від 8 грудня 2010 року N 807, викласти у новій редакції, що додається.

2. Департаменту фінансів (Кравцов О. О.) подати Розподіл бюджетних коштів в установленому порядку Державному казначейству України.

3. Департаменту розвитку аграрного ринку (Розгон А. В.) довести наказ до відома головних управлінь агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, суб'єкти господарювання яких отримали відшкодування відповідно до Розподілу бюджетних коштів.

Опрос