Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств, выделенных Министерству аграрной политики Украины для погашения кредиторской задолженности, возникшей в 2009 году по выплате бюджетной животноводческой дотации

Министерство аграрной политики
Приказ от 16.12.2010 № 828

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 грудня 2010 року N 828

Про затвердження Розподілу коштів, виділених Міністерству аграрної політики України для погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2009 році з виплати бюджетної тваринницької дотації

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 р. N 1833-р "Про виділення коштів Стабілізаційного фонду для здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів, загальнодержавних та державних цільових програм в агропромисловому комплексі, вирішення питань матеріально-технічного забезпечення бюджетних установ агропромислового комплексу" наказую:

1. Затвердити Розподіл коштів, виділених Міністерству аграрної політики України для погашення кредиторської заборгованості, що виникла у 2009 році з виплати бюджетної тваринницької дотації, що додається.

2. Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Єдаков Я. Ю.), Департаменту фінансів (Кравцов О. О.) в установленому порядку довести наказ до відома Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій та Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бикова С. В.

Опрос