Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распределение средств Стабилизационного фонда в 2010 году для государственной поддержки производства продукции растениеводства путем частичной компенсации стоимости электроэнергии, использованной для полива сельскохозяйственных культур на орошаемых землях

Министерство аграрной политики
Приказ от 28.12.2010 № 869

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 2010 року N 869

Про внесення змін до розподілу коштів Стабілізаційного фонду у 2010 році для державної підтримки виробництва продукції рослинництва шляхом часткової компенсації вартості електроенергії, використаної для поливу сільськогосподарських культур на зрошуваних землях

Відповідно до пункту 14 Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для державної підтримки виробництва продукції рослинництва шляхом часткової компенсації вартості електроенергії, використаної для поливу сільськогосподарських культур на зрошуваних землях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2010 року N 858, наказую:

1. Внести зміни до Розподілу коштів Стабілізаційного фонду у 2010 році для державної підтримки виробництва продукції рослинництва шляхом часткової компенсації вартості електроенергії, використаної для поливу сільськогосподарських культур на зрошуваних землях, затвердженого наказом Мінагрополітики від 06.10.2010 N 623, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Департаменту інженерно-технічного забезпечення (Даценко М. С.) в установленому порядку довести наказ до відома структурних підрозділів Мінагрополітики, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних, Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської державних адміністрацій.

3. Департаменту фінансів (Кравцов О. О.) забезпечити подання Державному казначейству України реєстру змін розподілу показників зведених кошторисів та планів асигнувань у розрізі регіонів.

4. Міністерству аграрної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних, Управлінню промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської міської держадміністрацій протягом трьох робочих днів після надходження від Мінагрополітики повідомлення про внесення змін до розподілу коштів державного бюджету затвердити кошториси та плани асигнувань у розрізі районів та забезпечити їх подання територіальним органам Державного казначейства України.

Опрос