Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Классификации валют

Госкомстат
Приказ от 22.12.2010 № 528

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 грудня 2010 року N 528

Про затвердження Класифікації валют

З метою вдосконалення та впровадження системи національних статистичних класифікацій, які використовуються для проведення державних статистичних спостережень, відповідно до ст. 12 Закону України "Про державну статистику" наказую:

1. Затвердити Класифікацію валют і ввести її в дію з 1 січня 2011 року.

2. Департаменту планування та організації статистичних спостережень (Остапчук О. Е.):

Здійснювати методологічне та організаційне керівництво впровадженням та застосуванням у статистичній діяльності Класифікації валют, затвердженої цим наказом.

Підготувати та надати Класифікацію валют, затверджену цим наказом, департаменту зведеної інформації (Павленко Н. П.) для розміщення на веб-сайті Держкомстату.

3. Департаменту зведеної інформації (Павленко Н. П.) розмістити на веб-сайті Держкомстату Класифікацію валют, затверджену цим наказом.

4. Керівникам самостійних підрозділів Держкомстату, начальникам Головного міжрегіонального управління статистики у м. Києві, головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві та Управління статистики у м. Севастополі використовувати Класифікацію валют, затверджену цим наказом, під час збирання, оброблення та поширення статистичної інформації.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомстату від 08.07.2002 N 260 "Про затвердження класифікацій валют та держав світу".

6. Адміністративно-господарському департаменту (Кобзар О.К.) довести цей наказ до відома заступників Голови, керівників самостійних структурних підрозділів Держкомстату, начальників Головного міжрегіонального управління статистики у м. Києві, головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві та Управління статистики у м. Севастополі.

Опрос