Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения бюджетных средств Стабилизационного фонда, направляемых на частичную компенсацию стоимости сложной сельскохозяйственной техники отечественного производства

Министерство аграрной политики
Приказ от 14.12.2010 № 817

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 грудня 2010 року N 817

Про затвердження Розподілу бюджетних коштів Стабілізаційного фонду, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва

Відповідно до Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 N 647, розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.09.2010 N 1833-р "Про виділення коштів Стабілізаційного фонду для здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів, загальнодержавних та державних цільових програм в агропромисловому комплексі, вирішення питань матеріально-технічного забезпечення бюджетних установ агропромислового комплексу", наказу Мінагрополітики від 18.08.2010 N 505 "Про комісію Мінагрополітики з питань розподілу коштів, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва" та на підставі рішення комісії Мінагрополітики з питань розподілу коштів, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, наказую:

1. Затвердити Розподіл бюджетних коштів Стабілізаційного фонду, що спрямовуються на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва, що додається.

2. Департаменту фінансів (Кравцов О. О.) подати в установленому порядку Державному казначейству України Розподіл бюджетних коштів. 

3. Департаменту інженерно-технічного забезпечення (Даценко М. С.) довести наказ до відома Міністерства аграрної політики АР Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних держадміністрацій. 

Опрос