Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об урегулировании коллективного трудового спора между Федерацией профсоюзов Украины и Кабинетом Министров Украины

Федерация профсоюзов Украины
Постановление от 01.12.2010 № П-44-3

ПРЕЗИДІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 грудня 2010 року N П-44-3

Про врегулювання колективного трудового спору між Федерацією профспілок України та Кабінетом Міністрів України

Заслухавши й обговоривши інформацію заступника Голови Федерації профспілок України Кондрюка С. М. про результати роботи з урегулювання колективного трудового спору між Федерацією профспілок України та Кабінетом Міністрів України, що виник у лютому 2009 року у зв'язку з невиконанням Урядом Генеральної угоди на 2008 - 2009 роки та незабезпеченням трудових, соціально-економічних прав працівників в умовах кризи, президія Федерації профспілок України постановляє:

1. Вважати колективний трудовий спір між Федерацією профспілок України та Кабінетом Міністрів України врегульованим, оскільки більшість рішень примирної комісії та трудового арбітражу виконано. Стосовно інших питань, які були предметом колективного трудового спору та не втратили актуальності, досягнуто домовленості про їх вирішення у рамках Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2010 - 2012 роки (додаток 1).

2. Погодити проект тексту Угоди про врегулювання колективного трудового спору між Федерацією профспілок України та Кабінетом Міністрів України (додаток 2).

Опрос