Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатной передаче государственного имущества с баланса ГП "ОД "Луганськвуглереструктуризація" на баланс ГП "Укршахтгідрозахист"

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 15.12.2010 № 530

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2010 року N 530

Про безоплатну передачу державного майна з балансу ДП "ОД "Луганськвуглереструктуризація" на баланс ДП "Укршахтгідрозахист"

Керуючись Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", наказом Мінпаливенерго від 16.04.2003 N 195 "Про створення державного підприємства "Укршахтгідрозахист" з водовідливу, гідрозахисту діючих шахт та запобіганню підтоплення територій після закриття шахт", на підставі протоколу від 09.12.2010 N 76 засідання постійно діючої комісії, створеної наказом Мінвуглепрому від 03.06.2010 N 186 "Про затвердження Інструкції про порядок розпорядження майном підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України", наказую:

1. Керівнику ДП "Обласна дирекція "Луганськвуглереструктуризація" передати з балансу підприємства державне майно залишковою балансовою вартістю 14608736,73 (чотирнадцять мільйонів шістсот вісім тисяч сімсот тридцять шість) грн. 73 коп. згідно з додатком до наказу, а керівнику ДП "Укршахтгідрозахист" прийняти на баланс підприємства зазначене державне майно.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос