Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатной передаче государственного имущества с баланса ГП "Вугільна компанія "Краснолиманська" на баланс ОАО "Лисичанськвугілля"

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 24.12.2010 № 549

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 грудня 2010 року N 549

Про безоплатну передачу державного майна з балансу ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" на баланс ВАТ "Лисичанськвугілля"

Керуючись Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на підставі протоколу від 17.12.2010 N 82 засідання постійно діючої комісії, створеної наказом Мінвуглепрому від 03.06.2010 N 186 "Про затвердження Інструкції про порядок розпорядження майном підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України", наказую:

1. Керівнику ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" передати з балансу підприємства державне майно залишковою балансовою вартістю 0 (нуль) гривень згідно з додатком до наказу, а керівнику ВАТ "Лисичанськвугілля" прийняти на баланс ВП "Шахта їм. Г. Г. Капустіна" зазначене державне майно для комплектації мехкріпленням 68-ої західної лави пл. k8н шахти.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос