Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатной передаче государственного имущества с баланса ГП "Шахтарськантрацит" на баланс ГП "Донвуглереструктуризація"

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 13.12.2010 № 524

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2010 року N 524

Про безоплатну передачу державного майна з балансу ДП "Шахтарськантрацит" на баланс ДП "Донвуглереструктуризація"

Керуючись Законом України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", на підставі протоколу від 25.11.2010 N 72 засідання постійно діючої комісії, створеної наказом Мінвуглепрому від 03.06.2010 N 186 "Про затвердження Інструкції про порядок розпорядження майном підприємств, що належать до сфери управління Міністерства вугільної промисловості України", наказую:

1. Керівнику ДП "Шахтарськантрацит" передати з балансу ВП "Шахта "Шахтарська-Глибока" державне майно залишковою балансовою вартістю 320989 (триста двадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят дев'ять) гривень згідно з додатком до наказу, а керівнику ДП "Донвуглереструктуризація" прийняти на баланс підприємства зазначене державне майно.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос