Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии работ по продлению эксплуатации энергоблока N 1 Ривненской АЭС в псверхпроектный срок по результатам рассмотрения Отчета по периодической переоценке безопасности

Государственный комитет ядерного регулирования
Постановление от 08.04.2010 № 5

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 квітня 2010 року N 5

Про стан робіт щодо продовження експлуатації енергоблоку N 1 Рівненської АЕС у понадпроектний строк за результатами розгляду Звіту з періодичної переоцінки безпеки

Роботи з підготовки блоку N 1 РАЕС до експлуатації у понадпроектний термін виконуються відповідно до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 березня 2006 року N 145-р.

З самого початку діяльність експлуатуючої організації щодо продовження експлуатації блоку N 1 Рівненської АЕС знаходиться під постійним контролем Мінпаливенерго та Держатомрегулювання. В 2007 році розроблено та узгоджено план-графік робіт з продовження терміну експлуатації блоку N 1 РАЕС в понадпроектний термін з конкретними термінами реалізації ключових заходів.

Стан виконання робіт з продовження терміну експлуатації блоку N 1 РАЕС у понадпроектний термін тричі, 10 червня 2005 р., 24 квітня 2007 р. та 22 січня 2009 р., розглядався на засіданнях колегії Держатомрегулювання.

В 2007 та 2009 рр. енергоблок N 1 Рівненської АЕС дворазово виводився в довгостроковий ремонт, що дозволило виконати весь основний обсяг робіт щодо проведення оцінки технічного стану систем та елементів та виконати роботи з реконструкції та модернізації, заплановані в рамках виконання програм з підвищення безпеки, в тому числі Концепції з підвищення безпеки діючих енергоблоків атомних електростанцій, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.12.2005 N 515-р.

ДП НАЕК "Енергоатом" 22.12.2009 р. звернувся до Держатомрегулювання із Заявою на внесення змін до ліцензії серії ЕО N 000211 на право здійснення діяльності на етапі життєвого циклу експлуатації ядерної установки Рівненської АЕС та надав Звіт з періодичної переоцінки безпеки (далі - ЗППБ).

За результатами проведення державної експертизи ЗППБ на поточний час Держатомрегулюванням прийняті позитивні рішення по 8 факторах безпеки з 14, а саме:

- Проект енергоблоку;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос