Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по делопроизводству по обращениям граждан в Минпромполитики Украины

Министерство промышленной политики Украины (2)
Приказ, Инструкция от 05.11.2002 № 484

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 листопада 2002 року N 484

Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в Мінпромполітики України

З метою забезпечення безумовного виконання вимог Закону України "Про звернення громадян", заходів, визначених Указом Президента України від 13 серпня 2002 р. N 700 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення", вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. N 348, наказую:

1. Затвердити та ввести в дію Інструкцію з діловодства за зверненнями громадян в Міністерстві промислової політики України (додаток 1).

2. Державному секретарю Падалку В. Г., Державному секретарю з питань оборонно-промислового комплексу і машинобудування Казакову В. П., першому заступнику Державного секретаря Мініну Л. В., заступникам Державного секретаря Грищенко С. Г., Голубову О. Г., керівникам самостійних структурних підрозділів Міністерства забезпечити неухильне додержання вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в Міністерстві промислової політики України.

3. Директорам департаментів, керівникам самостійних структурних підрозділів Міністерства:

- в місячний термін з дня виходу наказу своїми розпорядженнями призначити відповідальних посадових осіб за ведення діловодства за зверненнями громадян;

- у разі необхідності внести відповідні зміни до положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій відповідальних працівників;

- зобов'язати керівників підприємств, організацій та установ, що входять до сфери управління Мінпромполітики України, в місячний термін розробити та затвердити аналогічну інструкцію з діловодства на своїх підприємствах, організаціях та установах.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державних секретарів та їх заступників.

 

Опрос