Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О совершенствовании порядка представления на государственную регистрацию нормативно-правовых актов МЧС

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Приказ от 12.12.2007 № 874
редакция действует с 13.08.2010

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НАКАЗ

від 12 грудня 2007 року N 874

Про вдосконалення порядку подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів МНС

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та
 у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
 від 13 серпня 2010 року N 663

З метою належного виконання Указу Президента України від 3 жовтня 1992 р. N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами й доповненнями), Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи й законні інтереси громадян або мають міжвідомчий характер (зі змінами й доповненнями), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. N 731 (із змінами) наказую:

1. Затвердити Порядок подання нормативно-правових актів Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України (далі - Порядок), що додається.

2. Керівникам урядових органів державного управління, департаментів і самостійних структурних підрозділів центрального апарату Міністерства, установ та організацій сфери управління МНС:

2.1. Забезпечити неухильне виконання всіма працівниками вимог Порядку.

2.2. Визначити посадових осіб, відповідальних за підготовку, державну реєстрацію та облік нормативно-правових актів, і протягом місяця з дня видання цього наказу надати відповідну інформацію Управлінню правового забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Теличка В. І.

 

Міністр 

Н. Шуфрич 

 

ПОРЯДОК
подання нормативно-правових актів Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України

Опрос