Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении структуры информации о состоянии кадровой работы в министерствах, других центральных органах исполнительной власти и местных государственных администрациях

Главное управление государственной службы Украины
Приказ от 13.12.2010 № 319
Утратил силу

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2010 року N 319

Про затвердження структури інформації про стан кадрової роботи в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Головного управління державної служби України
від 22 березня 2011 року N 64)

З метою спрощення структури інформаційно-аналітичної довідки про стан кадрової роботи в центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністраціях, яка подається на розгляд Кабінету Міністрів України, наказую:

1. Затвердити структуру інформації про стан кадрової роботи в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях, що додається.

2. Департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування підготувати листи до міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щодо подання до Головдержслужби інформації про стан кадрової роботи.

3. Управлінню організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (форма 7) та юридичному департаменту (форми 5, 8) подавати до 2 числа кожного місяця наступного за звітним кварталом до департаменту персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування узагальнену інформацію відповідно до напрямів діяльності з висновками, які мають містити:

- аналіз ситуації із зазначенням тенденцій, які намітились;

- окреслення основних заходів, що вживаються для виправлення ситуації;

- пропозиції щодо необхідності прийняття відповідних рішень на державному рівні.

4. Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби, керівників структурних підрозділів Головдержслужби та керівників територіальних органів Головдержслужби.

Опрос