Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Украинской части Украинско-Саудовской рабочей группы по вопросам международного сотрудничества и партнерства в области сельского хозяйства

Министерство аграрной политики
Приказ от 02.11.2010 № 701

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 листопада 2010 року N 701

Про створення Української частини Українсько-Саудівської робочої групи з питань міжнародного співробітництва та партнерства в галузі сільського господарства

З метою налагодження інвестиційного співробітництва та впровадження системи довгострокового партнерства між українськими та саудівськими підприємствами для технічного та технологічного переоснащення сільськогосподарського виробництва наказую:

1. Створити Українську частину Українсько-Саудівської робочої групи з питань міжнародного співробітництва та партнерства в галузі сільського господарства (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі проводити засідання з метою відпрацювання питань, що стосуються впровадження системи довгострокового партнерства та співробітництва між українськими та саудівськими підприємствами для технічного та технологічного переоснащення сільськогосподарського виробництва.

3. Визначити державне підприємство "Сільськогосподарське підприємство "Земельний Фонд" відповідальною структурою за діяльність Робочої групи.

Опрос