Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения средств Стабилизационного фонда, предусмотренных для государственной поддержки сельскохозяйственной совещательной службы

Министерство аграрной политики
Приказ от 13.10.2010 № 641

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 жовтня 2010 року N 641

Про затвердження Розподілу коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для державної підтримки сільськогосподарської дорадчої служби

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 року N 496 "Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів, загальнодержавних та державних цільових програм в агропромисловому комплексі, вирішення питань матеріально-технічного забезпечення бюджетних установ агропромислового комплексу" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 року N 1833-р "Про виділення коштів Стабілізаційного фонду для здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів, загальнодержавних та державних цільових програм в агропромисловому комплексі, вирішення питань матеріально-технічного забезпечення бюджетних установ агропромислового комплексу" наказую:

1. З урахуванням погашення кредиторської заборгованості, що зареєстрована та взята на облік в органах Державного казначейства, затвердити Розподіл коштів Стабілізаційного фонду, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2801270 "Державна підтримка сільськогосподарської дорадчої служби", що додається.

2. Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва (Синявська І. М.) та Департаменту фінансів (Ахіджанов Б. Р.) довести цей наказ до відома структурних підрозділів Міністерства аграрної політики України, Міністерства аграрної політики Автономної Республіки Крим, головних управлінь агропромислового розвитку обласних і Управління промисловості та агропромислового розвитку Севастопольської держадміністрацій.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Тригубенка С. М.

Опрос