Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Распределения использования в 2010 году средств Стабилизационного фонда для государственной поддержки производства продукции растениеводства

Министерство аграрной политики
Приказ от 11.10.2010 № 634

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2010 року N 634

Про затвердження Розподілу використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для державної підтримки виробництва продукції рослинництва

На виконання абзацу першого пункту 3 Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для державної підтримки виробництва продукції рослинництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. N 897, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. N 496 "Про затвердження Порядку використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для здешевлення кредитів, фінансування інвестиційних проектів, загальнодержавних та державних цільових програм в агропромисловому комплексі, вирішення питань матеріально-технічного забезпечення бюджетних установ агропромислового комплексу" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2010 р. N 1925-р "Про виділення коштів Стабілізаційного фонду для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам на 1 гектар посівів цукрового буряку, льону-довгунця" наказую:

1. Затвердити Розподіл використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для державної підтримки виробництва продукції рослинництва, що додається.

2. Департаменту фінансів (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту ринків рослинництва (Демидов О. А.) протягом трьох робочих днів після затвердження розподілу бюджетних коштів подати Державному казначейству реєстр змін розподілу показників зведених кошторисів та планів асигнувань у розрізі регіонів пропорційно затвердженому розподілу бюджетних коштів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Тригубенка С. М.

Опрос