Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах комплексных проверок деятельности инспекций государственного архитектурно-строительного контроля в Хмельницкой, Черниговской, Закарпатской областях и в Автономной Республике Крым

Государственная архитектурно-строительная инспекция
Решение от 25.11.2010 № 7

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ
КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

РІШЕННЯ

від 25 листопада 2010 року N 7

Про результати комплексних перевірок діяльності інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій, Чернігівській, Закарпатській областях та в Автономній Республіці Крим

Заслухавши та обговоривши інформацію про результати комплексних перевірок діяльності інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю у Хмельницькій, Чернігівській, Закарпатській областях та в Автономній Республіці Крим (далі - інспекції), колегія Держархбудінспекції відзначає, що в цілому інспекції забезпечують виконання покладених на них завдань і функцій.

В інспекціях налагоджено систему контролю та аналізу за підготовкою, проведенням і кінцевими результатами перевірок та інших контрольних і дозвільних функцій, що, у свою чергу, позитивно вплинуло на загальний стан їх роботи.

Керівництвом, структурними підрозділами інспекцій послідовно здійснюються організаційні та технічні заходи, спрямовані на підвищення персональної відповідальності як керівників, так і безпосередніх виконавців за реалізацію визначених завдань у встановлені терміни.

Ліцензування господарської діяльності у будівництві, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, інспекціями здійснюється відповідно до п. 3 Порядку ліцензування певних видів господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 N 1396, і Тимчасового регламенту роботи Держархбудінспекції та її територіальних органів, затвердженого наказом Держархбудінспекції від 25.02.2009 N 30.

Робота з кадрами в інспекціях проводиться відповідно до законів України "Про державну службу", "Про боротьбу з корупцією", Положення про роботу з кадрами в центральних і місцевих органах державної влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.95 N 747, та інших нормативно-правових актів.

Організація роботи юридичних служб інспекцій відповідає вимогам Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1040.

Опрос