Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нормативных актах Укоопсоюза

Укоопсоюз
Положение, Постановление от 10.11.2010

РАДА ЦЕНТРАЛЬНОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ
III збори XX скликання

ПОСТАНОВА

від 10 листопада 2010 року

Про нормативні акти Укоопспілки

Збори Ради Укоопспілки постановляють:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 січня 2011 року нормативні акти Укоопспілки:

1.1. Положення про порядок розподілу доходу (чистого прибутку) споживчого товариства, споживспілки, їх підприємств (об'єднань), інших суб'єктів господарювання Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки) (додаток 1).

1.2. Положення про порядок обліку руху товарів і готівки в об'єктах роздрібної торгівлі і ресторанного господарства споживчих товариств, споживспілок, їх підприємств (об'єднань), інших суб'єктів господарювання Центральної спілки споживчих товариств України (Укоопспілки) (додаток 2).

2. Внести зміни і доповнення до Положення про особливості інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків в організаціях, підприємствах і установах споживчої кооперації України, затвердженого постановою п'ятих зборів Ради Укоопспілки шістнадцятого скликання, зі змінами і доповненнями, внесеними постановою шостих зборів Ради Укоопспілки дев'ятнадцятого скликання, виклавши його у новій редакції (додаток 3), та ввести його в дію з 1 січня 2011 року.

3. Вважати такими, що втратили чинність, з 1 січня 2011 року:

 додаток 1 "Порядок розподілу прибутку по підприємствах, організаціях (об'єднаннях) і установах споживчої кооперації України" до Положення про порядок розмежування та закріплення власності в системі споживчої кооперації України, затвердженого постановою п'ятих зборів Ради Укоопспілки шістнадцятого скликання;

постанова п'ятих зборів Ради Укоопспілки шістнадцятого скликання "Про особливості інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків в організаціях, підприємствах і установах споживчої кооперації України";

Опрос