Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке проведения II Международной научно-практической конференции "Актуальные вопросы регулирования в сфере телекоммуникаций и пользования радиочастотным ресурсом Украины"

Национальная комиссия по вопросам регулирования связи
Решение от 11.11.2010 № 517

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 11 листопада 2010 року N 517

Про підготовку проведення II Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України"

З метою підготовки проведення у вересні - жовтні 2012 року II Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України" Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Затвердити склад Національного організаційного комітету II Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України" (далі - Оргкомітет), що додається.

2. Департаменту забезпечення діяльності розробити проект Плану підготовки II Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом" та у грудні 2010 року організувати проведення засідання Оргкомітету.

Опрос