Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах внеплановой проверки ООО "Берізка-Телесистема", г. Харьков (НР N 0536-п от 12.06.2008)

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 10.11.2010 № 1598

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2010 року N 1598

Про результати позапланової перевірки ТОВ "Берізка-Телесистема", м. Харків (НР N 0536-п від 12.06.2008)

Розглянувши матеріали позапланової перевірки ТОВ "Берізка-Телесистема", м. Харків, здійсненої 27.08.2010 (провайдер програмної послуги), керуючись частиною першою статті 70, частиною першою та другою статті 71, статтею 72, частиною першою статті 73 та частиною першою статті 74 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 21 та частиною другою статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "Берізка-Телесистема", м. Харків, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника (виробника), який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос