Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка осуществления организационных мер по подготовке командировки за границу работников Главгосслужбы Украины

Главное управление государственной службы Украины
Порядок, Приказ от 06.11.2008 № 315
Утратил силу

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 листопада 2008 року N 315

Про затвердження Порядку здійснення організаційних заходів щодо підготовки відрядження за кордон працівників Головдержслужби України

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Головного управління державної служби України
 від 16 лютого 2009 року N 43
,
 від 29 жовтня 2010 року N 277
,
 від 4 травня 2011 року N 118

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національного агентства України з питань державної служби
 від 29 липня 2013 року N 136)

З метою виконання положень Указу Президента України від 18.09.96 N 841/96 "Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин" та постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.92 N 698 "Про вдосконалення порядку здійснення службових відряджень за кордон" наказую:

1. Затвердити Порядок здійснення організаційних заходів щодо підготовки відрядження за кордон працівників Головного управління державної служби України (далі - Порядок), що додається.

2. Управлінню аналізу політики і стратегії розвитку державної служби для оформлення закордонного відрядження працівників Головдержслужби України забезпечувати підготовку необхідних документів згідно з Порядком, зазначеним у пункті 1 цього наказу.

3. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника та заступників Начальника Головдержслужби України, керівників структурних підрозділів, начальників територіальних органів Головдержслужби України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Начальника Головдержслужби України з питань стратегії розвитку державної служби.

 

Начальник Головдержслужби 

Т. Мотренко 

Опрос