Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перечня имущества ГОАО "Трест Донецькшахтобуд"

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Приказ от 11.10.2010 № 399

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2010 року N 399

Про затвердження переліку майна ДВАТ "Трест Донецькшахтобуд"

Відповідно до законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", на виконання спільного наказу Державної податкової адміністрації України та Міністерства вугільної промисловості України від 02.03.2010 N 118/66 "Про заходи щодо забезпечення надходжень до державного бюджету в 2010 році та скорочення податкового боргу державних підприємств вугільної промисловості", враховуючи звернення Державного відкритого акціонерного товариства "Трест Донецькшахтобуд" (далі - ДВАТ "Трест Донецькшахтобуд") (лист від 01.09.2010 N 01/01-96), наказую:

1. Затвердити перелік надлишкового майна, яке не задіяне або не використовується у виробничій діяльності і може бути відчужене у рахунок погашення податкового боргу ДВАТ "Трест Донецькшахтобуд", залишковою вартістю 96586,55 (дев'яносто шість тисяч п'ятсот вісімдесят шість) гривень 55 коп. станом на 01.09.2010, згідно з додатком, та може бути відчужено органами державної податкової служби України в рахунок погашення податкового боргу за попередньою згодою Мінвуглепрому.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос