Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения конкурсного отбора кандидатов на замещение вакантных должностей руководителей государственных предприятий

Государственный комитет Украины по земельным ресурсам
Порядок, Приказ от 18.10.2010 № 735

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

від 18 жовтня 2010 року N 735

Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 N 777 "Про проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання", із змінами, наказую:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державного комітету України із земельних ресурсів (далі - Порядок).

2. Департаменту кадрової політики та персоналу (Лесняк Т. М.) довести Порядок до керівників ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", ДП "Укрспецзем", ДП "Центр державного земельного кадастру" та ДП "Пансіонат "Горний".

3. Директору ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" довести Порядок до керівників ДП "Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою"' в областях.

4. Відділу інформаційного забезпечення роботи з громадськістю та засобами масової інформації (Зінковській Л. М.) забезпечити розміщення Порядку на веб-сайті Держкомзему.

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Державного комітету України із земельних ресурсів від 13 травня 2010 року N 366 "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств".

Опрос