Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнении к Перечню программ, содержание которых отвечает требованиям Европейской конвенции о трансграничном телевидении и ретрансляция которых на территории Украины не ограничивается в соответствии с ч. 1 ст. 42 Закона Украины "О телевидении и радиовещании"

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 20.10.2010 № 1482

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 жовтня 2010 року N 1482

Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

Розглянувши звернення дистриб'юторів про включення іноземних програм до пакетів програм провайдерів програмної послуги та інформацію департаменту контрольно-аналітичної роботи і юридичного управління щодо цих іноземних програм, керуючись статтею 21, частиною 1 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Доповнити Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (не потребують адаптації змісту), згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на департамент контрольно-аналітичної роботи, юридичне управління та ліцензійно-реєстраційний департамент.

 

Голова Національної ради 

В. Манжосов 

Заступник голови
Національної ради
 

 
Л. Мудрак
 

Опрос