Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О суммах своевременно не уплаченных сборов на обязательное государственное пенсионное страхование

Пенсионный фонд
Письмо от 03.02.1998 № 04/371

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.02.98 р. N 04/371

Пенсійний фонд України повідомляє, що відповідно до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 N 8-93 "Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів" (у редакції Закону України від 26.12.96 N 653/96-ВР "Про внесення змін до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стягнення не внесених у строк податків і неподаткових платежів") суми своєчасно не сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування вважаються простроченою заборгованістю (недоїмкою) і стягуються з нарахуванням пені. Пеня нараховується на суми заборгованості за кожний день прострочення платежу, включаючи день сплати, з розрахунку 120 % річних від облікової ставки Національного банку України (що діяла впродовж часу несплати недоїмки).

Цей порядок чинний при розрахунках з платниками всіх категорій, за винятком фізичних осіб, які працюють на умовах трудового договору, оскільки за них збір сплачують організації та особи, які використовують їхню працю.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос