Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении порядка организации научных исследований и прикладных разработок в сфере государственной службы и ее адаптации к стандартам Европейского Союза

Главное управление государственной службы Украины
Положение, Приказ от 05.09.2008 № 245
редакция действует с 27.01.2011

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2008 року N 245

Про затвердження порядку організації наукових досліджень і прикладних розробок у сфері державної служби та її адаптації до стандартів Європейського Союзу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Головного управління державної служби України
 від 1 березня 2010 року N 61
,
 від 27 січня 2011 року N 20

З метою впорядкування організації наукових досліджень і прикладних розробок у сфері державної служби та її адаптації до стандартів ЄС на виконання абзацу 3 пункту 5 питання 2 Протоколу N 1 засідання колегії Головдержслужби від 28.02.2008 року наказую:

1. Затвердити Положення про порядок організації наукових досліджень і прикладних розробок у сфері державної служби та її адаптації до стандартів Європейського Союзу та додатки до нього (додаються).

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головдержслужби від 04.08.2004 року N 131 "Про затвердження Положення про порядок планування, фінансування і контролю за виконанням та впровадженням науково-дослідних робіт".

3. Управлінню організаційної роботи, документообігу та контролю ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби України, директора департаменту персоналу державних органів та місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів Головдержслужби України та директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Начальника Головдержслужби, відповідального за наукові дослідження за розподілом обов'язків.

 

Начальник Головдержслужби  

Т. Мотренко 

 

Положення
про порядок організації наукових досліджень і прикладних розробок у сфері державної служби та її адаптації до стандартів Європейського Союзу

1. Загальні положення

1.1. Положення про порядок організації наукових досліджень і прикладних розробок у сфері державної служби та її адаптації до стандартів Європейського Союзу (далі - Положення) розроблено відповідно до вимог Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" від 13.12.91 р., Закону України "Про наукову та науково-технічну експертизу" від 10.02.95 р., Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 N 921, Типового положення з планування, обліку і калькулювання собівартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.07.96 р. N 830 (далі - Типове положення), та інших нормативно-правових актів України у цій сфері.

(пункт 1.1 розділу 1 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Головного управління державної служби України від 01.03.2010 р. N 61)

Опрос