Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно представления отчетности по вопросам начисления и уплаты страховых взносов на случай безработицы

Государственный центр занятости
Письмо от 19.07.2010 № ДЦ-03-4746/0/6-10

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ЛИСТ

від 19.07.2010 р. N ДЦ-03-4746/0/6-10

Шановний Олександре Іллічу!

Державний центр зайнятості - виконавча дирекція Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд), за дорученням Голови правління Фонду О. Шевчука, розглянув Ваші листи за N А-156-07 та N А-206-07 від 01.07.2010 р. щодо подання звітності до Фонду та повідомляє наступне.

Відповідно до ст. 4 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" платниками страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття є роботодавці (юридичні особи, фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, та фізичні особи, які не мають статусу підприємців та використовують найману працю) та застраховані особи (наймані працівники - фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємстві, в установі та організації або у фізичної особи).

Оскільки юридичні особи є роботодавцями, то звіти до Фонду необхідно подавати обов'язково в строки, передбачені п. 6.7 Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Опрос