Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об уплате частичной стоимости путевки

Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности
Письмо от 27.07.2010 № 06-32-1478

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 27.07.2010 р. N 06-32-1478

Про сплату часткової вартості путівки

При видачі путівок застрахованим особам і членам їх сімей за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) необхідно керуватися Порядком отримання путівок застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженим постановою правління Фонду від 25.02.2009 N 12, із змінами та доповненнями, внесеними постановою правління Фонду від 15.04.2010 N 10.

Відповідно до пункту 4.5 Порядку комісія (уповноважений) із соціального страхування підприємства, установи, організації із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, може приймати рішення про виділення путівки застрахованій особі в одномісний номер з частковою оплатою в розмірі 50 % її вартості.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос