Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном заказе на подготовку специалистов с высшим образованием в 2010 году

Министерство аграрной политики
Приказ от 14.07.2010 № 414

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 липня 2010 року N 414

Про державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2010 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 року N 580 "Про державне замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) для державних потреб у 2010 році" наказую:

1. Затвердити обсяги державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2010 році за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста (додаток 1), бакалавра, спеціаліста, магістра (додаток 2), аспірантів та докторантів (додаток 3) в розрізі їх виконавців.

2. Департаменту аграрної освіти, науки та дорадництва (Синявська І. М.) забезпечити виконання державного замовлення та відповідне його корегування в межах доведених обсягів державного замовлення на підготовку фахівців у 2010 році за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра та підготовку науково-педагогічних кадрів аспірантів і докторантів шляхом доведення інформації до аграрних вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України.

3. Керівникам вищих навчальних закладів Мінагрополітики:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос