Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приведении деятельности акционерных обществ в соответствие с требованиями Закона Украины "Об акционерных обществах"

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Перечень, Приказ от 11.08.2010 № 298

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 серпня 2010 року N 298

Про приведення діяльності акціонерних товариств у відповідність до вимог Закону України "Про акціонерні товариства"

Відповідно до законів України "Про акціонерні товариства", "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Міністерство вугільної промисловості України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 N 1527, Положення про порядок переведення випуску іменних акцій документарної форми існування у бездокументарну форму існування, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.06.2000 N 98, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 08.06.2010 N 858 "Щодо порядку заміни або відмови у заміні свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) акцій у зв'язку з прийняттям на одних загальних зборах закритого чи відкритого акціонерного товариства рішення про зміну форми існування акцій та зміну найменування акціонерного товариства" наказую:

1. Перейменувати акціонерні товариства, 100 % акцій яких належить державі в особі Мінвуглепрому, згідно з додатком 1 (далі - акціонерні товариства), у публічні акціонерні товариства.

2. Керівникам акціонерних товариств:

2.1. У двотижневий термін підготувати відповідно до вимог Закону України "Про акціонерні товариства" проекти статутів товариств та подати їх Мінвуглепрому на затвердження, а також проекти внутрішніх положень товариств, які подати Міністерству на погодження.

2.2. Не пізніше 20 жовтня 2010 року вжити заходів щодо здійснення переведення випуску іменних акцій акціонерних товариств документарної форми існування у бездокументарну форму існування:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос