Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций относительно формы отчета актуария по видам страхования, иным, чем страхование жизни

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 19.08.2010 № 666

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2010 р. N 666

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо форми звіту актуарія за видами страхування, іншими, ніж страхування життя

Відповідно до підпункту 51 пункту 4 та підпункту 2 пункту 10 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2010 р. N 157, та з метою організаційно-методичного забезпечення проведення актуарних розрахунків та удосконалення страхової діяльності Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України постановила:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо форми звіту актуарія за видами страхування, іншими, ніж страхування життя, що додаються.

2. Рекомендувати страховикам при складанні річної звітності запровадити актуарний звіт з дотриманням зазначених Методичних рекомендацій.

3. Департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами узагальнювати інформацію департаменту пруденційного нагляду щодо впровадження в практику діяльності страховиків зазначених Методичних рекомендацій.

4. Відділу зв'язків з громадськістю та протоколу забезпечити розміщення цього розпорядження на офіційній сторінці Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України в мережі Інтернет.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос