Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Экспертной комиссии Государственного агентства Украины по инвестициям и развитию по инвентаризации и систематизации актов СССР, УССР

Государственное агентство Украины по инвестициям и развитию
Приказ от 19.07.2010 № 9

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ІНВЕСТИЦІЙ ТА РОЗВИТКУ

НАКАЗ

від 19 липня 2010 року N 9

Про утворення Експертної комісії Державного агентства України з інвестицій та розвитку по інвентаризації та систематизації актів СРСР, УРСР

Для забезпечення виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1040 "Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації" та у зв'язку з листом Міністерства юстиції України від 30 червня 2010 року N 34-26/48 наказую:

1. Утворити Експерту комісію Державного агентства України з інвестицій та розвитку по інвентаризації та систематизації актів СРСР, УРСР у складі згідно з додатком.

2. Експертній комісії Державного агентства України з інвестицій та розвитку по інвентаризації та систематизації актів СРСР, УРСР до 15 жовтня 2010 року вжити заходів щодо інвентаризації та систематизації актів законодавства СРСР, УРСР відповідно до компетенції Державного агентства України з інвестицій та розвитку.

3. Управлінню господарського, документального забезпечення та контролю (Дьяченко Н. Ж.) довести цей наказ до відома членів Експертної комісії Державного агентства України з інвестицій та розвитку по інвентаризації та систематизації актів СРСР, УРСР.

Опрос