Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Осуществление органами пожарного надзора контроля (проверки) соответствия правилам пожарной безопасности

ГлавКРУ
Письмо от 16.03.2010 № 04-18/275

ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.03.2010 р. N 04-18/275

(Витяг)

<...>

Відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" основним завданням пожежної охорони, до складу якої входять територіальні органи МНС України, є: здійснення контролю за дотриманням протипожежних вимог; запобігання пожежам і нещасним випадкам на них; гасіння пожеж, рятування людей та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф і стихійного лиха.

Постановою Кабінету Міністрів України "Про заходи щодо виконання Закону України "Про пожежну безпеку" від 26.07.94 N 508 передбачено, що державна пожежна охорона відповідно до покладених на неї завдань, у тому числі, перевіряє на підприємствах відповідність стандартам і технічним умовам протипожежного устаткування. Крім цього, органи державної пожежної охорони надають у встановленому законодавством порядку платні послуги протипожежного призначення.

Перелік платних послуг, що можуть надаватися підрозділами Державної пожежної охорони МНС України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2000 N 798 (далі - Перелік, Постанова). Відповідно до вимог Постанови платні послуги надаються на добровільних засадах за заявою замовника.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос