Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации приказа МЧС от 12.05.2010 N 331

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Положение, Приказ, Инструкция от 26.05.2010 № 387
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НАКАЗ

від 26 травня 2010 року N 387

Про реалізацію наказу МНС від 12.05.2010 N 331

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та
у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
від 19 серпня 2010 року N 685

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України
 від 19 вересня 2011 року N 1005)

(У тексті наказу та назвах додатків до нього слова у всіх відмінках "типове положення" замінено словами "примірне положення" у відповідних відмінках згідно з наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19 серпня 2010 року N 685)

З метою реалізації вимог наказу МНС від 12.05.2010 N 331 "Про вдосконалення системи підпорядкування органів держпожнагляду та техногенної безпеки з метою запобігання та протидії проявам корупції" та забезпечення ефективної організації роботи територіальних органів відповідно державного нагляду у сфері пожежної безпеки і державного нагляду у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки, наказую:

1. Затвердити та ввести в дію:

1.1. Примірне положення про управління з питань наглядово-профілактичної діяльності Головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, області, містах Київ та Севастополь, що додається.

1.2. Примірне положення про управління (відділ) Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Головного управління МНС в Автономній Республіці Крим, області, містах Київ та Севастополь, що додасться.

1.3. Підпункт 1.3 пункту 1 виключено

(згідно з наказом Міністерства України з питань
надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи від 19.08.2010 р. N 685,
 у зв'язку з цим підпункти 1.4 та 1.5 вважати відповідно підпунктами 1.3 та 1.4)

1.3. Зразки печаток територіальних органів відповідно державного нагляду у сфері пожежної безпеки і державного нагляду у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, районах, містах, районах у містах, органів державного нагляду у сфері пожежної безпеки, що входять до складу підрозділів державної пожежної охорони з обслуговування договірних об'єктів, що додаються.

1.4. Зразки бланків територіальних органів відповідно державного нагляду у сфері пожежної безпеки і державного нагляду у сфері цивільного захисту та техногенної безпеки в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь, районах, містах, районах у містах, органів державного нагляду у сфері пожежної безпеки, що входять до складу підрозділів державної пожежної охорони з обслуговування договірних об'єктів, що додаються.

2. Начальникам головних управлінь МНС в Автономній Республіці Крим, областях, містах Київ та Севастополь:

Опрос