Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно внедрения Плана совместных мер

Национальное агентство по аккредитации
Приказ от 30.06.2010 № 135

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 червня 2010 року N 135

Щодо впровадження Плану спільних заходів

У зв'язку із затвердженням Плану спільних заходів щодо співробітництва між Держспоживстандартом України та Національним агентством і акредитації України від 28.05.2010 року та з метою урахування при первинній акредитації органів з сертифікації продукції та систем управління (далі органи з оцінки відповідності (ООВ)) результатів робіт із призначення а системі УкрСЕПРО наказую:

1. З 01.07.2010 року проводити роботи з первинної акредитації ООВ, які були призначенні в системі УкрСЕПРО, відповідно до вимог ДСТУ EN 45011-2001 та ISO/IEC 17021:2006 за умови подання відповідної заявки та копії свідоцтва про призначення органу з сертифікації в системі УкрСЕПРО.

2. Приймати до роботи тільки копії свідоцтв про призначення органу з сертифікації в системі УкрСЕПРО, що підтверджені підписом керівника юридичної особи-заявника та завірені печаткою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос