Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Центральном межведомственном штабе

Министерство Украины по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы (2)
Положение, Приказ от 22.03.2010 № 162

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

НАКАЗ

від 22 березня 2010 року N 162

Про затвердження Положення про Центральний міжвідомчий штаб

Відповідно протоколу N 2 засідання Урядової комісії з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов'язаних із запобіганням можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2010 року від 17.03.2010, з метою організації ефективного управління, координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо протидії загрозам і безпечного пропуску повені весною 2010 року наказую:

1. Затвердити Положення про Центральний міжвідомчий штаб Урядової комісії з координації дій центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов'язаних із запобіганням можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2020 році (далі - Штаб), що додається.

2. Першому заступнику Міністра Антонцю В. М. організувати роботу Штабу та базі Центру управління з надзвичайних ситуаціях МНС.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос