Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения плановых и внеплановых проверок субъектов ведения хозяйства

Пенсионный фонд
Письмо от 17.07.2009 № 13219/03-30

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.07.2009 р. N 13219/03-30

Пенсійний фонд України розглянув листа щодо дії постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 N 502 і повідомляє.

1. Згідно роз'яснення Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва призупинення проведення органами державного нагляду (контролю) планових перевірок не розповсюджується на здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), оскільки здійснення контролю за додержанням податкового законодавства є запорукою вчасного наповнення державного бюджету та державних цільових фондів, що є вкрай необхідним для подолання наслідків світової фінансової кризи.

Враховуючи наведене, органи Пенсійного фонду України здійснюють планові перевірки суб'єктів господарювання, що відповідно до затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 р. N 775 критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження господарської діяльності віднесені до суб'єктів господарювання з високим, середнім та низьким ступенем ризику.

Водночас проведення позапланових перевірок суб'єктів господарювання обмежено, крім перевірок, що проводяться за зверненнями фізичних і юридичних осіб про порушення суб'єктом господарювання вимог законодавства або за поданням суб'єктом господарювання до органу Пенсійного фонду письмової заяви про проведення перевірки за його бажанням.

Опрос