Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Развернутый перечень сведений, по которым осуществляется информирование Государственного комитета ядерного регулирования Украины

Государственный комитет ядерного регулирования
Перечень, Письмо от 25.02.2010 № 13-24/1119

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.02.2010 р. N 13-24/1119

РОЗГОРНУТИЙ ПЕРЕЛІК
відомостей, за якими здійснюється інформування Державного комітету ядерного регулювання України

1. Розгорнутий Перелік відомостей (перелік), за якими здійснюється інформування Державного комітету ядерного регулювання України, розроблено відповідно до вимог ст. 2 Закону України "Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання", Правил фізичного захисту ядерних установок та ядерних матеріалів (НП 306.8.126-2006) та Порядку взаємодії Держатомрегулювання і Служби безпеки України в галузі інформування про надзвичайні ситуації, затвердженого спільним наказом Держатомрегулювання та СБУ від 22.04.2009 р. N 75/258.

2. Дія переліку розповсюджується на всі суб'єкти наукової та виробничої діяльності (ліцензіати), які виконують роботи у сфері використання ядерної енергії та радіаційної безпеки.

3. Ліцензіати запроваджують порядок персональної відповідальності за опрацювання, накопичення, документування, збереження та своєчасне надання інформації до Держатомрегулювання та правоохоронних органів, яка встановлена цим Переліком.

Опрос