Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения конкурсного отбора кандидатов на замещение вакантных должностей руководителей государственных предприятий

Государственный комитет Украины по земельным ресурсам
Порядок, Приказ от 13.05.2010 № 366
Утратил силу

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

НАКАЗ

від 13 травня 2010 року N 366

Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного комітету України із земельних ресурсів
 від 18 жовтня 2010 року N 735)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 р. N 777 "Про проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання" наказую:

1. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств, що належать до сфери управління Державного комітету України із земельних ресурсів (далі - Порядок).

2. Управлінню кадрової роботи та державної служби довести Порядок до керівників ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", ДП "Укрспецзем", ДП "Центр державного земельного кадастру" та ДП "Пансіонат "Горний".

3. Директору ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" довести Порядок до керівників ДП "Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" в областях.

4. Відділу інформаційного забезпечення роботи з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити розміщення Порядку на веб-сайті Держкомзему.

5. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держкомзему від 18 лютого 2009 року N 78-кт "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств".

Опрос