Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Проведение ежегодной проверки учета военнообязанных

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Распоряжение от 21.04.2010 № 12-р

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.04.2010 р. N 12-р

Проведення щорічної перевірки обліку військовозобов'язаних

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Положення про військовий облік військовозобов'язаних і призовників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.94 N 377, введенням нової структури та штатного розпису центрального апарату Мінвуглепрому, а також у зв'язку і проведенням щорічної перевірки обліку військовозобов'язаних та звіряння з їх військово-обліковими документами та паспортами зобов'язую:

1. Керівників структурних підрозділів забезпечити явку підлеглих військовозобов'язаних і призовників для звіряння згідно з графіком, що додається, до Відділу режимно-секретної та мобілізаційної роботи (к. 502).

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, військовий квиток, приписне свідоцтво для постановки на загальний облік або інший військово-обліковий документ, виданий районним військовим комісаріатом.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Міністра В. Фічова.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос