Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проверке Генеральной прокуратурой Украины соблюдения Госархстройинспекцией Украины требований законодательства об административных правонарушениях

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Решение от 24.12.2002 № 28

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2002 року N 28

Про перевірку Генеральною прокуратурою України додержання Держархбудінспекцією України вимог законодавства про адміністративні правопорушення

Заслухавши інформацію начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції України В. Папки про результати перевірки Генеральною прокуратурою України додержання Держархбудінспекцією України вимог законодавства про адміністративні правопорушення, колегія зазначає, що інспекцією не повною мірою здійснюються повноваження з методичного керівництва та аналітичної роботи щодо діяльності місцевих інспекцій.

Недостатня робота Держархбудінспекції України не сприяє додержанню місцевими інспекціями вимог закону при оформленні матеріалів провадження за виявленими правопорушеннями.

Порушення чинного законодавства виявлені у Сумській, Дніпропетровській, Волинській, Житомирській, Черкаській, Чернівецькій, Миколаївській областях та у м. Києві.

З метою приведення дій інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю у відповідність з вимогами чинного законодавства при виявленні правопорушень та посилення дієвості державного контролю колегія вирішила:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос