Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ходе реализации поручений Президента Украины и Кабинета Министров Украины по модернизации (ликвидации) аварийно опасных зданий и сооружений

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Решение от 24.12.2002 № 27

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2002 року N 27

Про хід реалізації доручень Президента України і Кабінету Міністрів України щодо модернізації (ліквідації) аварійно небезпечних будівель і споруд

Заслухавши інформацію про стан розробки і затвердження міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями відповідно галузевих і регіональних програм модернізації (ліквідації) аварійно небезпечних будівель і споруд, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2002 р. N 9356 (до доручення Президента України від 21 серпня 2002 р. N 1-1/1088) колегія вирішила:

1. Прийняти до відома інформацію Управління архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд житлово-цивільного призначення (О. Авдієнко) щодо незадовільного стану розроблення і затвердження галузевих і регіональних програм модернізації (ліквідації) аварійно небезпечних будівель і споруд.

2. Відзначити, що розроблено і затверджено станом на 24 грудня п. р. всього 14 галузевих програм (Мінагрополітики, Мінкультури, Міносвіти, Мінпромполітики, Мінтранс, Міноборони, Мін'юст, Держкомзв'язок, СБУ, Держмитслужба, ДПА, Держкомрезерв, Національне космічне агентство, Укрбудматеріали) та 9 регіональних програм (Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Луганська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Чернівецька області). Решта розробників надали матеріали незатверджених програм або повідомили про те, що розроблення програм завершується, а Закарпатська облдержадміністрація не надала необхідну інформацію.

Опрос