Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ходе реализации поручений Президента Украины и Кабинета Министров Украины по модернизации (ликвидации) аварийно опасных зданий и сооружений

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Решение от 24.12.2002 № 27

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2002 року N 27

Про хід реалізації доручень Президента України і Кабінету Міністрів України щодо модернізації (ліквідації) аварійно небезпечних будівель і споруд

Заслухавши інформацію про стан розробки і затвердження міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями відповідно галузевих і регіональних програм модернізації (ліквідації) аварійно небезпечних будівель і споруд, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2002 р. N 9356 (до доручення Президента України від 21 серпня 2002 р. N 1-1/1088) колегія вирішила:

1. Прийняти до відома інформацію Управління архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд житлово-цивільного призначення (О. Авдієнко) щодо незадовільного стану розроблення і затвердження галузевих і регіональних програм модернізації (ліквідації) аварійно небезпечних будівель і споруд.

2. Відзначити, що розроблено і затверджено станом на 24 грудня п. р. всього 14 галузевих програм (Мінагрополітики, Мінкультури, Міносвіти, Мінпромполітики, Мінтранс, Міноборони, Мін'юст, Держкомзв'язок, СБУ, Держмитслужба, ДПА, Держкомрезерв, Національне космічне агентство, Укрбудматеріали) та 9 регіональних програм (Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Луганська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Чернівецька області). Решта розробників надали матеріали незатверджених програм або повідомили про те, що розроблення програм завершується, а Закарпатська облдержадміністрація не надала необхідну інформацію.

3. Рекомендувати відповідним облдержадміністраціям, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади прискорити розроблення, затвердження та подання до Держбуду у грудні п. р. програм згідно з дорученням Президента України та Кабінету Міністрів України.

4. Рекомендувати міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади активізувати роботу з виконання заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 05.05.97 р. N 409 "Про забезпечення надійності й безпечної експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж", перш за все щодо вирішення фінансових питань реалізації заходів та проведення паспортизації об'єктів для складання реєстрів об'єктів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос