Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по привлечению негосударственных инвестиций в развитие угольной промышленности

Министерство угольной промышленности Украины (2)
Распоряжение от 16.04.2010 № 11-р

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2010 р. N 11-р

Про заходи щодо залучення недержавних інвестицій у розвиток вугільної промисловості

З метою ефективного розвитку вугільної промисловості, покращення інвестиційного клімату в сфері вуглевидобутку, прискорення модернізації шахтного фонду, технічного переоснащення вугледобувних підприємств та нарощування на цій основі виробництва вітчизняної вугільної продукції зобов'язую:

1. Керівників державних вугледобувних підприємств (у тому числі самостійних шахт, шахтоуправлінь), що належать до сфери управління Міністерства:

1.1. В термін до 22.04.2010 р. здійснити інвентаризацію діючого шахтного фонду підприємств та скласти відповідні реєстри за визначеною формою, що додається (додаток 1), і надати заповнені форми Департаменту технічної політики та розвитку шахтного фонду Мінвуглепрому.

1.2. В термін до 22.04.2010 р. розробити та скласти паспорти на кожний інвестиційний об'єкт підприємства з визначенням його істотних характеристик (виробничий стан, обсяг запасів вугілля, геологія, чисельність персоналу, виробнича та соціальна інфраструктура, фінансовий стан, інвестиційна ємність тощо), що зазначені у додатку 2 цього розпорядження, та надати їх Департаменту технічної політики та розвитку шахтного фонду Мінвуглепрому.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос