Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об объявлении всеукраинского открытого архитектурного конкурса на лучший эскизный проект монумента украинско-польского примирения в г. Луцке

Государственный комитет Украины по строительству и архитектуре
Приказ от 24.01.2003 № 4

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

НАКАЗ

від 24 січня 2003 року N 4

Про оголошення всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращий ескізний проект монумента українсько-польського примирення у м. Луцьку

На виконання доручення Президента України від 2 грудня 2002 р. N 1-1/1532 стосовно створення монумента українсько-польського примирення у м. Луцьку наказую:

1. Оголосити відкритий всеукраїнський архітектурний конкурс на створення кращого ескізного проекту монумента українсько-польського примирення у м. Луцьку і затвердити Програму та умови його проведення.

2. Управлінню містобудівної політики (А. Економов) забезпечити до 28 січня 2003 року підготовку та розсилку Програми і умов проведення зазначеного конкурсу, погоджених з Держкомрелігій, Волинською обласною державною адміністрацією та Національною спілкою архітекторів України, управлінням містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Міністерству архітектури та будівельної політики АР Крим, територіальним відділенням Спілки архітекторів України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос