Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке работы с обращениями граждан в Государственном предприятии "Центр державного земельного кадастру" и его структурных обособленных подразделениях

ГП "Центр державного земельного кадастру"
Положение, Приказ от 14.05.2009 № 225

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ"

НАКАЗ

від 14 травня 2009 року N 225

Про затвердження Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян у Державному підприємстві "Центр державного земельного кадастру" та його структурних відокремлених підрозділах

З метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, та на виконання п. 4.3 наказу Центру ДЗК від 26.02.2009 N 84 "Про організацію роботи зі зверненнями громадян у Державному підприємстві "Центр державного земельного кадастру" наказую:

1. Затвердити Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян в Державному підприємстві "Центр державного земельного кадастру" та його структурних відокремлених підрозділах (далі - Положення), що додається.

2. Заступникам генерального директора Центру ДЗК, головному інженеру - технічному директору, директорам департаментів, начальникам відділів, керівникам структурних відокремлених підрозділів Центру ДЗК забезпечити неухильне виконання цього наказу та Положення.

Опрос