Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Реестр специальных сырьевых зон

Министерство аграрной политики
Приказ от 16.03.2010 № 139

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2010 року N 139

Про внесення змін до Реєстру спеціальних сировинних зон

На виконання частини 2 статті 8 Закону України "Про дитяче харчування", пункту 11 Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 р. N 1195, на підставі рішень комісій про надання статусу спеціальної сировинної зони відповідних територіальних органів виконавчої влади з питань агропромислового розвитку наказую:

1. Внести до Реєстру спеціальних сировинних зон (далі - Реєстр) суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють у спеціальній сировинній зоні виробництво сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, згідно з додатком.

2. Національній асоціації виробників дитячого харчування, молочно-консервної та сокової продукції "Укрконсервмолоко" (Нагайцева Т. М., за згодою) в десятиденний термін повідомити суб'єктів господарської діяльності про їх включення до Реєстру та забезпечити розміщення даних Реєстру на офіційному веб-сайті Мінагрополітики.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мирошнікова А. М.

Опрос