Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении Перечня учреждений (организаций), руководители которых утверждают сведения об объемах выполненных работ исполнителям программ селекции в животноводстве и птицеводстве на предприятиях агропромышленного комплекса в 2010 году

Министерство аграрной политики
Перечень, Приказ от 05.03.2010 № 118
редакция действует с 25.10.2010

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2010 року N 118

Про визначення Переліку установ (організацій), керівники яких затверджують відомості про обсяги виконаних робіт виконавцям програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу у 2010 році

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики України
 від 25 жовтня 2010 року N 683

Відповідно до абзацу другого пункту 18 Порядку використання коштів Державного бюджету України на виконання програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу і в науково-дослідних господарствах, затвердженого спільним наказом Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук та Міністерства фінансів України від 13.02.2007 N 88/10/187, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 за N 145/13412, з метою забезпечення ефективного та цільового використання коштів державного бюджету наказую:

1. Затвердити Перелік установ (організацій), керівники яких затверджують відомості про обсяги виконаних робіт виконавцям програм селекції у тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу у 2010 році, що додається.

2. Департаменту ринків тваринництва з Головною державною племінною інспекцією (Микитюк Д. М.), Департаменту фінансів (Зуб Г. І.), Департаменту економіки та управління державною власністю (Куць О. І.), Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та ревізійної роботи (Гаврилюк В. М.), Міністерству аграрної політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій забезпечити своєчасне, ефективне і цільове використання коштів державного бюджету та звітування про їх використання відповідно до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мирошнікова А. М.

Опрос