Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня предприятий, учреждений и организаций, относящихся к сфере управления Министерства, на которых в течение 2010 года будет проведена проверка правовой работы

Министерство аграрной политики
Перечень, Приказ от 16.02.2010 № 61

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 лютого 2010 року N 61

Про затвердження Переліку підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства та на яких протягом 2010 року буде проведено перевірку правової роботи

Відповідно до Загального положення про юридичну службу Міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року N 1040, постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2001 року N 1693 "Про вдосконалення організації правової роботи в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади" та наказу Міністерства аграрної політики України від 4 червня 2009 року N 396 "Питання організації правової роботи" наказую:

1. Затвердити Перелік підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства та на яких протягом 2010 року буде проведено перевірку правової роботи, що додається.

2. Департаменту правової та законопроектної роботи (Собовий О. М.) довести цей наказ до відома керівників підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Міністерства.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Лузана Ю. Я.

Опрос