Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Норм обслуживания и нормативов численности работников, занятых на работах по эксплуатации сетей, очистительных сооружений, насосных станций водопроводно-канализационных хозяйств и вспомогательных объектов на них

Госжилкоммунхоз
Нормативы, Приказ, Нормы от 06.06.1997 № 39

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВУ

НАКАЗ

від 6 червня 1997 року N 39

Про затвердження Норм обслуговування та нормативів чисельності працівників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд, насосних станцій водопровідно-каналізаційних господарств та допоміжних об'єктів на них

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.95 N 197 "Про заходи поліпшення нормування праці в народному господарстві" наказую:

1. Затвердити Норми обслуговування та нормативи чисельності працівників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд, насосних станцій водопровідно-каналізаційних господарських та допоміжних об'єктів на них (додаються).

2. Технічному управлінню (Міняйло) передбачити на 1997 рік кошти інститутові "Комунекономіка" на видання 50 примірників затверджених Норм.

3. Інститутові "Комунекономіка" (Короткий) організувати видання затверджених Норм за замовленням підприємств, установ та організацій України.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на Управління з питань праці, ринкових відносин та державної реєстрації об'єктів нерухомого майна.

 

Голова Комітету

Г. І. Онищук

 

НОРМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ТА НОРМАТИВИ ЧИСЕЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ, ЗАЙНЯТИХ НА РОБОТАХ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ МЕРЕЖ, ОЧИСНИХ СПОРУД, НАСОСНИХ СТАНЦІЙ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ДОПОМІЖНИХ ОБ'ЄКТІВ НА НИХ

ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

1 Дані нормативи призначені для обчислення чисельності робітників, зайнятих експлуатацією мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації, та рекомендуються для застосування на підприємствах, в установах та організаціях житлово-комунального господарства державної та комунальної власності.

2 В основу розробки Норм обслуговування та нормативів чисельності працівників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд, насосних станцій водопровідно-каналізаційних господарств та допоміжних об'єктів на них (далі - збірник), покладені такі матеріали:

- фотографії робочого дня;

- дані підприємств про чисельність робітників і обсяги робіт;

- матеріали вивчення організаційно-технічних умов виконання робіт і організації праці робітників;

- зауваження і пропозиції підприємств і організацій водопровідно-каналізаційних господарств, спрямовані на удосконалення збірника;

Опрос