Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах работы Государственного комитета телевидения и радиовещания Украины в 2009 году и основных заданиях на 2010 год

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 02.03.2010 № 1/5
редакция действует с 10.03.2010

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 2 березня 2010 року N 1/5

Про підсумки роботи Державного комітету телебачення та радіомовлення України у 2009 році та основні завдання на 2010 рік

Рішення введено в дію 
(згідно з наказом Державного комітету телебачення та радіомовлення України
 від 10 березня 2010 року N 56)

Заслухавши та обговоривши доповідь в. о. Голови Держкомтелерадіо Наливайка О. І., колегія відзначає, що впродовж 2009 року Комітет спрямовував свою діяльність на забезпечення реалізації конституційних прав громадян на свободу слова та інформацію, розвиток державного інформаційного ресурсу, захист інформаційної безпеки, утвердження національних інтересів в інформаційній сфері, інтеграції України у світовий інформаційний простір.

Продовжувалась робота з удосконалення законодавства, що унормовує інформаційну та видавничу сфери.

Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" щодо книговидавничої справи" про надання переважного права оренди приміщень, що перебувають у державній та комунальній власності, вітчизняним видавництвам та підприємствам із розповсюдження книжкової продукції, які забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

На розгляд парламенту внесено проекти законів України "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу", "Про Концепцію державної інформаційної політики", "Про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" щодо встановлення порядку видачі дозволів на розповсюдження в Україні зарубіжних друкованих засобів масової інформації".

Розроблено та внесено на розгляд Уряду проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення".

Триває робота з підготовки та доопрацювання проектів законів України "Про заборону виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств з розповсюдження книг та преси із займаних ними на законних підставах приміщень державної та комунальної власності, а також знесення існуючих кіосків з продажу друкованих засобів масової інформації", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи державної реєстрації інформаційних агентств", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо маркування примірників книжкових видань".

Опрос